Rapciyiz.iLe.biz - 1 Numarali Rap Mekani
Hoşgeldiniz Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz ..!!
Aksi Taktirde Forumdan Hiçbir Şekilde Yararlanamassınız ..!!

Rapciyiz.iLe.Biz - Yönetimi

SaygıLar..!!
Hoşgeldiniz Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz ..!!
Aksi Taktirde Forumdan Hiçbir Şekilde Yararlanamassınız ..!!

Rapciyiz.iLe.Biz - Yönetimi

SaygıLar..!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Moderatör AlimLari BaşLamiştır... BAŞVURU İÇİN TIKLA
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Belki buralarda olan vardır.
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından bbbb20 Çarş. Tem. 04, 2018 9:22 pm

» Dj iLkay - Aradığım Şifam (mp3) NEWW
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından halgan1 Ptsi Ara. 19, 2011 11:34 pm

» Akkan & Yiğit & İttifak & Ucube - 4 - 4 'Lük Mp3 (NEWW)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından sahilyolux Paz Ekim 31, 2010 4:46 pm

» Notes Aka Kimdir ?
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından notesaka Paz Ekim 03, 2010 10:27 am

» Kehass - ELİMDEKİ ASLAR ( FULL) ALBÜM
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından RUYN Paz Tem. 25, 2010 11:37 am

» Dist - Herotizma [Beat Albüm]
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından Sampdoria C.tesi Haz. 19, 2010 9:57 pm

» Dj Cambaz - Damardan Yapsana (MP3)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından Mc-(s)aşkın C.tesi Mayıs 29, 2010 1:48 pm

» Oguz Esen - Sevmedim (NEW) mp3
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından Vaqabond Paz Şub. 28, 2010 4:58 pm

» Morfin - Felaketin Dili (Full Albüm)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:44 am

» No.1 - C.C Part I (Full Albüm)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:44 am

» İzah - Asist E.P (Full Albüm)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:43 am

» İzah - Canlı Mektup
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:43 am

» Kaos feat. Morfin - Deliyiz!

» No.1 (Multimedya)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:42 am

» Photo SHop Dersleri
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:42 am

» Morfin - Hayat Kadar Sert Ol
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:40 am

» Morfin (Multimedya)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:40 am

» İzah (Multimedya)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:39 am

» Kaos (Multimedya)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından havuc_emre Ptsi Ara. 07, 2009 11:39 am

» Morfin - Cadde Ritimleri ve Argo (Full Albüm)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimetarafından ComerShake Perş. Ara. 03, 2009 10:56 am

En iyi yollayıcılar
SaMeT (180)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Vote_lcapDinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Voting_barDinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Vote_rcap 
havuc_emre (128)
Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Vote_lcapDinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Voting_barDinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Vote_rcap 
x_girL (115)
Asi^m (83)
leckhe (77)
ComerShake (24)
[TR]ojan (22)
furkanus66 (16)
[mechulqisi] (15)
G.z.D.e<3 (13)
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
///-
SitetistikSitetistik Site istatistikleri
Sitetistik Sitetistik
--
Sitetistik
Anahtar-kelime
akkan
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Rapciyiz.iLe.biz - 1 Numarali Rap Mekani adresi saklayın ve paylaşın

Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...

+3
x_girL
SaMeT
leckhe
7 posters
YazarMesaj
leckhe

leckhe

Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Empty
MesajKonu: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 1:05 pm

--------------------------------------------------------------------------------

SaRMıŞ eTRaFıMı çıKMaZ SoKaKLaR KeNDiMe GöRe Bir yoL BuLaMaDı TaNRıM aFFeDilMeZ GüNaHıM Mı waR Şu YaLaN DüNYaDa YaŞaYaMaDıM GeNÇLiğİm GiTTiDe YaŞaYaMaDım...
SaMeT
Admin
Admin
SaMeT

Erkek

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 1:07 pm

değer verdiğim için bi iftira daha at !!!!
https://rapciyizbiz.catsboard.com
x_girL
Admin
Admin
x_girL

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : [Ü]mro[Ş]

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 2:28 pm

Tek bir damla suyla sönecek yangın var ancak ses çıkarma
Dört tarafta yaksınlar sancak kastın var alçak batılaşırsın devam et
Bir o……. ç..... İmralı"da yatsın lan asma..!!
Cr@zy_€sRa

Kadın

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 6:45 pm

ßu şehrin qeceLeri ßeni ßenden aLıor.Yüreimde bir kıpırtı, KaLßim ßirini sefior ...
x_girL
Admin
Admin
x_girL

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : [Ü]mro[Ş]

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 4:04 pm

Been the number one diva in this game for a minute
leckhe

leckhe

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 9:57 am

meğerse yalanmış aşkın anladım bana yalanmamış bir aşk lazım Wink
m3Ls..*

m3Ls..*

Kadın
İş/Hobiler : ÖğRencii
Lakap : FearLess

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 10:13 pm

Sen hiç kendine ağLadın mı ?
ben çok ağLadım ..
Uyandığım bu dünyada en çok kendime acırdım ..
SaMeT
Admin
Admin
SaMeT

Erkek

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 1:09 pm

kulağımda sesin
bunalıma girdim Very Happy
https://rapciyizbiz.catsboard.com
m3Ls..*

m3Ls..*

Kadın
İş/Hobiler : ÖğRencii
Lakap : FearLess

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 8:32 pm

Beni aLsaLar ipe koysaLar,
dayanamaz yine Kadere saLsaLar ...
GönLüm arıyor titriyorum bak !
saqoo

Erkek
İş/Hobiler : yohqq
Lakap : c!xx

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 8:44 am

gelirken ne getirilirki giderken ne goturulur ...bolemiydi yawww:D
havuc_emre
Admin
Admin
havuc_emre

Erkek
İş/Hobiler : SİTELER&amp;amp;amp; OYUN(MEİTN2)
Lakap : HAVUÇ Rengi

MesajKonu: Geri: Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...   Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 4:17 pm

benden nefret edin çünkü sizden deilim arkamdan hep küfredin ben
kendime kefilim dünyalarımız farklıdır anlaşamıcaz eminim ama
giren çıkan ne sade rap'imi dinleyin......

Dinledigin Müzikten Bir Cümle Yaz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dinlediğin parçayı kime armağan ediyorsun